fbpx

AOC C32G3AE 31.5INCH Monitor

319.99359.99 (-11%)

S’ka stok

Category:

319.99359.99 (-11%)

Përshkrimi

Një panel VA 31,5” ofron një përvojë të shkëlqyer FHD me një shpejtësi rifreskimi 165 Hz dhe kohë përgjigjeje 1 ms. Falë madhësisë dhe lakimit 1500R, ky gjigant shfaq imazhe mahnitëse. FreeSync Premium sinkronizon në mënyrë të përsosur monitorin me GPU-në tuaj.

Kategoritë

32

AOC C32G3AE 31.5INCH Monitor

319.99359.99 (-11%)