fbpx

Aoc Monitor 23.8″ LED – 24G2SU 165Hz

199.99

In stock

Category:

199.99

Përshkrimi

Përjetoni një moment me AOC

Me monitorin e lojrave AOC 24G2SU , ju merrni një mjedis lojrash që ju çon në krye! Imazhi Full HD në një panel VA 24″, 165 Hz, 1 ms dhe Sync Adaptive, plotësohen të gjitha kushtet për të garantuar rrjedhshmëri, performancë vizuale superiore dhe rehati të menjëhershme. Përveç kësaj, ky model ka një gamë të plotë lidhjesh, një dizajn ergonomik me pozicion të rregullueshëm dhe një mbrojtje të këndshme për sytë.

KËNAQËSIA E LOJËS

Monitori i lojrave AOC 24G2SU ofron mbështetjen më të mirë të mundshme për lojtarët. Ky model është i pajisur me një panel VA 23,8 inç që ofron ngjyra të pasura, kontrast të mrekullueshëm dhe kënde të gjera shikimi. Ky model është i aftë të shfaqë rezolucion Full HD dhe ka një dizajn të hollë për rehati shtesë kur luani lojëra.

Kur luani lojëra maratonë, komoditeti është parësor. AOC ka shtuar mbrojtjen e syve me teknologjitë Flicker Free dhe Low Blue Light . Pozicioni i ekranit mund të rregullohet lehtësisht për t’iu përshtatur nevojave tuaja me cilësimet e lartësisë, animit, rrotullimit dhe rrotullimit.

SHKONI PËR FITORE!

Ky monitor AOC është një partner efikas i lojërave, duke ofruar performancë që plotëson pritshmëritë tuaja. Ka një kohë përgjigjeje ultra të shpejtë prej 1 ms (MPRT), një shpejtësi maksimale rifreskimi prej 165 Hz dhe një lojë të qetë me Adaptive Sync.

Ju gjithashtu merrni një modalitet me vonesë të ulët dhe menynë G. Kjo e fundit siguron personalizim ekstrem të përvojës suaj të lojërave. Më në fund, për t’ju shoqëruar në mënyrë të përsosur, disponohen mënyrat e paracaktuara dhe ju lejojnë të përshtatni cilësimet sipas lojës së luajtur (FPS, gara, RTS) ose të krijoni cilësimet tuaja me 2 profile që mund të ruhen.

KARAKTERISTIKAT KRYESORE :

 • Ekran 23,8 inç VA me rezolucion Full HD (1920 x 1080 piksele)
 • Gama e ngjyrave: 126% sRGB, 94% Adobe RGB, 96% NTSC, 93% DCI-P3
 • Ekran ultra-fluid me një frekuencë ekrani prej 165 Hz
 • Koha e përgjigjes : 1 ms (MPRT) / 4 ms (gri në gri)
 • Sinkronizimi adaptiv
 • Rehati e optimizuar e syve me teknologjitë Flicker-Free dhe Low-Blue Light
 • 2 lidhës HDMI 1.4 + 1 lidhës DisplayPort 1.2 + 1 portë VGA
 • Hub me 4 porte USB 3.0
 • Qëndrimi ergonomik : lartësia (130 mm), animi, rrotullimi, rrotullimi
 • Dizajni i lojërave pa skaj në 3 anët
 • Fuqia e zërit: 2 x 2 Watts

Kategoritë

Aoc Monitor 23.8" LED - 24G2SU 165Hz

199.99

Add to Cart