fbpx

AOC Monitors AOC 24G2AE

199.99219.99 (-9%)

In stock

Category:

199.99219.99 (-9%)

Përshkrimi

Monitor 24G2AE
ÇLIRONI POTENCIALIN TUAJ

MADHËSIA E EKRANIT (INÇ)23.6 SHPEJTËSIA E RIFRESKIMIT 144 Hz KOHA E PËRGJIGJES MPRT 1 ms

TEKNOLOGJIA E SINKRONIZIMIT (VRR) Freesync Premium LLOJI I PANELIT IPS

REZOLUCIONI I PANELIT 1920×1080 LLOJI I KORNIZËS (PËRPARA) 3 anë pa kornizë

FUQIA E ALTOPARLANTIT
2 W x 2

SHPEJTËSIA E RIFRESKIMIT 144 HZ
Pajisuni me dyfishin e shpejtësisë së kuadrove se monitorët e tjerë dhe
thuani lamtumirë belbëzimit të imazhit dhe lëvizjes së paqartë.
Me një ritëm rifreskimi 144 Hz, çdo kornizë jepet në mënyrë të mprehtë dhe në vazhdimësi të qetë,
kështu që ju mund t’i rreshtoni fotografitë tuaja me saktësi
dhe të vlerësoni garat me shpejtësi të lartë me gjithë shkëlqimin e tyre.

Kategoritë

AOC Monitors AOC 24G2AE

199.99219.99 (-9%)

Add to Cart