fbpx

PLAYSTATION 5 CD F1 2022

59.9969.99 (-14%)

S’ka stok

Përshkrimi

Rreth këtij artikulli

  • Video loja zyrtare e Kampionatit Botëror të Formula 1 FIA 2022.
  • Garoni me makina tepër të ndryshme në pista ikonike, duke përfshirë rrugën e re të shpejtësisë ndërkombëtare në Miami.
  • Merrni kontrollin e përvojës suaj të garave me opsione gjithëpërfshirëse për xhirot e formacionit dhe periudhat e sigurisë së makinës, PitStop dhe garat e reja Sprint.
  • AI adaptive – Një sistem i ri i AI për lojtarë me më pak përvojë ju mban konkurrues në çdo garë.
  • F1 Life – Zhbllokoni dhe shfaqni supermakina, veshje, aksesorë dhe më shumë për të parë bota.

Shopping Cart

No products in the cart.