fbpx

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker | 16W Power

49.99

S’ka stok

6971408153473

Tingull 16W me cilësi të lartë
Dalje e jashtëzakonshme e zërit, tingull i fuqishëm në të gjitha drejtimet
Modalitetet e dyfishta të zërit
Bas Normal & Deep, dy mënyra për të përshtatur përvojën tuaj të zërit.
Tingulli i fuqisë me rreze të plotë
Dizajnuar në mënyrë unike për t'ju dhënë një përvojë mahnitëse të plotë të zërit
Bluetooth5.0 - Lidhje e qëndrueshme
Bluetooth 5.0 ofron opsionin më të fundit të lidhjes për lidhje më të qëndrueshme dhe diapazon më të mirë, shijoni ritmet tuaja të preferuara edhe në distancë.
IPX7 I papërshkueshëm nga uji
Struktura e papërshkueshme nga uji e bërë nga materiale të qëndrueshme i lejon altoparlantit të përballojë lehtësisht motin me shi dhe spërkatjet e ujit.
Lehtë për t'u mbajtur - Shtoni një kolonë zanore në jetën tuaj
Dizajni i lëvizshëm kompakt dhe shiriti i përshtatshëm me unazë e bën të lehtë sjelljen e ritmit kudo që të shkoni. Zgjidhni midis një ngjyre të sofistikuar të zezë ose blu.
Karikoni një herë, dëgjoni për 13 orë
Vallëzoni natën vonë me baterinë 2600 mAh me kapacitet të lartë dhe mbani ritmin për orë të tëra
Mikrofon i integruar – Telefonata pa duar me një buton
Shijoni një përvojë më të përshtatshme telefonimi pa duar.
SPECIFIKIMET

Lidhshmëria
Bluetooth/ 3,5 mm AUX IN
Fuqia e vlerësuar e daljes
2×8W (@1KHz THD=1%)
Raporti sinjal-zhurmë
70dB
Lidhja TWS
Po (≤5 m)
I papërshkueshëm nga uji
IPX7
Koha e karikimit të baterisë
4 ore
Koha e riprodhimit
Përafërsisht. 13 orë (në 50% volum)
Versioni Bluetooth
5.0
Gama e frekuencës
80 Hz deri në 20 KHz
Rezistenca e vlerësuar
4 Ω
Distanca e transmetimit
15 m
Bateria
Litium-jon, 3.7 V, 2600 mAh
Hyrja e vlerësuar
5V 1A
Dimensionet e produktit
W 21,3* D 7,4 * Lartë 7,4 cm

49.99

Kategoritë

6971408153473

Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker | 16W Power

    49.99