Xiaomi Mi Watch Lite Ivory

69.99

S’ka stok

6934177721472

Orë inteligjente Xiaomi Mi Watch Lite (Versioni global) – Ivory, i integruar në GPS, 5ATM rezistent ndaj ujit 1,4’’ Ekran shumëngjyrësh HDTouch, Monitorim 24-orësh i rrahjeve të zemrës, mënyra të shumta stërvitjeje

Mi Watch Lite – Bëhuni të zgjuar, bëhuni në formë
- GPS/GLONASS i integruar
- Ekran elegant 1,4'' me ngjyra
- 5 ATM rezistencë ndaj ujit
- Mbështetje mbi 120 fytyra/emoji
- Monitorimi i rrahjeve të zemrës/gjumit
- Jetëgjatësia e baterisë deri në 9 ditë
Mbi 1000 kombinime të personalizuara – Pamje e re sa herë që dëshironi
Mi Watch Lite nuk është thjesht një orë inteligjente, ajo ka personalitetin e saj unik.
Ka tre opsione ngjyrash për kutinë e orës, pesë opsione ngjyrash për rripin,
mbi 120 fytyra me tematikë të orës dhe personalizim i funksionit të faqes së orës* për të kënaqur stilin tuaj gjithnjë në ndryshim.Ekran me prekje TFT 1,4” me ngjyra
Mbështet rregullimin automatik të ndriçimit.
Gjithçka që duhet të dini në një ekran.


Trajton ushtrimet e brendshme dhe të jashtme - Trajneri juaj personal


11 mënyra stërvitjeje – 5 ATM rezistencë ndaj ujit deri në 50 m
Pavarësisht nëse jeni brenda ose jashtë, Mi Watch Lite mban gjurmët e lëvizjeve tuaja në kohë reale dhe mbështet përcaktimin e qëllimeve specifike të stërvitjes për të ndihmuar në përmirësimin e rezultateve të ushtrimeve tuaja.
- Vrapim në natyrë
- Treadmill
- Çiklizëm në natyrë
- Not në ujë të hapur
- Stil i lirë
- Not në pishinë
- Kriket
- Trekking
- Vrapim në shteg
- Duke ecur
- Çiklizëm në ambiente të mbyllura


Sistemi i saktë i pozicionimit të dyfishtë satelitor - Eksploroni pafund
Me pozicionimin GPS+GLONASS dhe sensorë të shumtë inteligjentë, ora mund të gjurmojë me saktësi trajektoren, shpejtësinë, distancën dhe kaloritë e djegura.
Mund të matë gjithashtu çdo ndryshim në rrahjet e zemrës, duke ofruar një pamje të qartë të statusit tuaj të stërvitjes.


Monitorimi profesional i shëndetit – Mbani gjurmët e gjendjes tuaj fizike


Monitorimi i rrahjeve të zemrës
E pajisur me një sensor PPG, ora mund të zbulojë me saktësi rrahjet e zemrës suaj 24 orë në ditë dhe t'ju njoftojë kur rrahjet e zemrës suaj shkojnë mbi nivelet normale. Ai gjithashtu mund të ruajë të dhënat tuaja të rrahjeve të zemrës në pushim për 30 ditë për të ndihmuar në monitorimin e ndryshimeve afatgjata të rrahjeve të zemrës.


Monitorimi i gjumit
Analizoni cilësinë e gjumit tuaj duke regjistruar të dhëna të plota të gjumit si gjumi i thellë, gjumi i lehtë dhe kohëzgjatja e gjumit për të ndihmuar në ruajtjen e zakoneve të mira të gjumit.


Frymëmarrje
Kryeni ushtrime të frymëmarrjes të drejtuara për 1 deri në 5 minuta në një ritëm të caktuar për të lehtësuar stresin në çdo kohë dhe kudo.

69.99

Kategoritë

6934177721472

Xiaomi Mi Watch Lite Ivory

    69.99