• SAMSUNG 24-Inch CRG5 165Hz Curved Gaming Monitor (LC24RG50FQNXZA) Computer Monitor, 1920 x 1080p Resolution, 4ms Response, FreeSync, Game Mode, HDMI

  me monitorin e lojrave të lakuar 24 inç me një lakim 1800R në industri.
  144HZ REFRESH RATE ju vë përpara, edhe në lojërat më të vështira
  S'KA MORE SHUMP CHOPPY GAME PLAY pasi AMD Radeon FreeSync praktikisht eliminon lotët e imazhit për lojëra jashtëzakonisht të qetë dhe me veprim të shpejtë
  WHOPING 3000: 1 CONTRAST RATIO me panel të avancuar VA ju lejon të shihni armiq, edhe në skena më të errëta me saktësi më të madhe
  EASIER ON SYES me Eye Saver Mode për të zvogëluar emetimet e dritës blu. Dimensionet e produktit pa stendë-21.5 x 12.8 x 3.5 inç
 • SAMSUNG Odyssey G5 Series 32-Inch WQHD (2560×1440) Gaming Monitor, 144Hz, Curved, 1ms, HDMI, Display Port, FreeSync Premium (LC32G55TQWNXZA)

  Zhytje e pakrahasueshme: Futeni kokën në lojë me panelin 1000R të Odyssey, i cili përputhet me lakimin e syrit të njeriut për zhytje maksimale dhe tendosje minimale të syve
  WQHD STRNING: Bota juaj e lojërave, tani jashtëzakonisht e gjallë. Rezolucioni WQHD i paketuar me 1.7 herë densitetin e pikselit të Full HD, krenohet me imazhe tepër të detajuara dhe të qarta. Përjetoni një pamje më të plotë me më shumë hapësirë ​​për të ndërmarrë të gjitha veprimet | Temperatura e funksionimit: 10 ~ 40
  SHPATERNDARJA E SHPREHJES 144Hz: Më shumë se dyfishi i prodhimit tuaj potencial të kornizës, me Odyssey G5. Me një normë super të qetë freskimi 144hz, nuk do të dëshironi të ktheheni kurrë në një ekran tradicional
  KOHEST E PPRGJEGJSIS F Sms SHPEJT 1 1ms 1ms: Një pjesë e sekondës mund të jetë ndryshimi midis shkatërrimit tuaj, ose atij të armikut tuaj. Me kohën e përgjigjes gri në gri të Odyssey 1ms, mund të jeni i sigurt që po merrni informacion sa më shpejt që të jetë e mundur teknologjikisht
  AMD FREESYNC PREMIUM: Një lojë e qetë e lehtë. AMD FreeSync Premium përmban teknologji adaptive të sinkronizimit e cila zvogëlon grisjen e ekranit, belbëzimin dhe vonesën e hyrjes. Kompensimi i ulët i kornizës siguron që çdo skenë të rrjedhë pa probleme
  Grafika frymëzuese me HDR10: Një kaleidoskop hije sjell skena lojërash në jetë më gjallëruese se kurrë më parë. Zbuloni sekretet që fshihen në hije me zezakë të errët të thellë, të bardhë të ndritshëm dhe rezolucion jashtëzakonisht të detajuar
  389.00399.00
 • SAMSUNG 27-Inch CRG5 240Hz Curved Gaming Monitor

  • SAMSUNG’S FIRST 240HZ CURVED GAMING MONITOR virtually eliminates input lag, helping you to react with lightning quickness through an immersive curved screen
  • G-SYNC COMPATIBLE MONITOR demolishes image tears, stuttering and screen-lag for exceptionally smooth gaming
  • DEEPLY ROUNDED 1500R CURVED SCREEN wraps around your field of vision. Brightness (Typical)- 300cd/m2. Peak Brightness (Typical)- 300cd/m2. Brightness (Min) – 250cd/m2
  • 3000:1 CONTRAST RATIO lets you see enemies with greater clarity, even in darker scenes. Viewing Angle 178 Degree Horizontal and 178 Degree Vertical
  • CONNECT MULTIPLE INPUT SOURCES thru HDMI 2.0 (compatible with PS4 and Xbox) and display port
  • MULTIPLE GAME MODES optimally adjust black gamma levels, contrast, sharpness and color for virtually any game genre
  299.99329.99
 • Samsung C24F390FHU 24″ Full HD Curved Monitor

  • 24 Inch Screen size
  • 1920 x 1080 Full HD Resolution
  • Ports – HDMI VGA
  • Freesync
  • 16:9 Aspect Ratio
  • Refresh Rates – 60 Hz
  • Curved screen
  • 4 MS Response Time
  139.99159.99
 • Samsung C24F396FHU 24″ Full HD Curved Monitor

  Samsung CF396 Series C24F396FHU – LCD Monitor – Curved – 61 cm (24″) – 1920 x 1080 Full HD (1080p) – VA – 250 cd/m2 – 3000:1 – 4 ms – HDMI, VGA – glossy black group monitors manufacturer Samsung manufacturer Art. NR. LC24F396FHUXEN EAN/UPC 8806088379173 Product Description: Samsung CF396 Series C24F396FHU – LCD Monitor – Curved – Full HD (1080p) – 61 cm (24″) Device Type LCD Monitor – 61 cm (24″) Energy Efficiency Class A Energy Consumption Per Year 35 kWh Power consumption in one-state 24 W Curved screen Yes Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync Screen type VA Aspect ratio 16:9 Native resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz Brightness 250 cd/m2 Contrast 3000:1 Response time 4 ms (gray-to-gray) Color support 16.7 million color hdmi ports VGA Settings of display position Tiltbar color Glossy black Dimensions (width x depth x height) – with foot 54.78 cm x 21.88 cm x 42.39 cm Weight 3.3 kg

  Samsung CF396 Series C24F396FHU – LCD Monitor – Curved – 61 cm (24″) – 1920 x 1080 Full HD (1080p) – VA – 250 cd/m2 – 3000:1 – 4 ms – HDMI, VGA – glossy black group monitors manufacturer Samsung manufacturer Art. NR. LC24F396FHUXEN EAN/UPC 8806088379173 Product Description: Samsung CF396 Series C24F396FHU – LCD Monitor – Curved – Full HD (1080p) – 61 cm (24″) Device Type LCD Monitor – 61 cm (24″) Energy Efficiency Class A Energy Consumption Per Year 35 kWh Power consumption in one-state 24 W Curved screen Yes Adaptive-Sync Technology AMD FreeSync Screen type VA Aspect ratio 16:9 Native resolution Full HD (1080p) 1920 x 1080 at 60 Hz Brightness 250 cd/m2 Contrast 3000:1 Response time 4 ms (gray-to-gray) Color support 16.7 million color hdmi ports VGA Settings of display position Tiltbar color Glossy black Dimensions (width x depth x height) – with foot 54.78 cm x 21.88 cm x 42.39 cm Weight 3.3 kg

  Details: General

  black, HDMI, VGA, Curved, AMD Free-Sync

  -1920 x 1080 pixels

  -4 ms (GtG)

  -16:9

  -59.8 cm (23.5 inch)

  Manufacturer No. : LC24F396FHUXEN

  Details: General

  black, HDMI, VGA, Curved, AMD Free-Sync

  -1920 x 1080 pixels

  -4 ms (GtG)

  -16:9

  -59.8 cm (23.5 inch)

  Manufacturer No. : LC24F396FHUXEN

 • Samsung C27F396FHU 27″ Full HD Curved Black Computer Monitor

  Screen Size68.58 Inches
  ResolutionFHD 1080p
  BrandSAMSUNG
  Aspect Ratio16:9
  Hardware InterfaceHDMI
  189.99209.99

Kategoritë