• Nintendo Switch – OLED Model w/ White Joy-Con

  Ekran OLED 7 inç - Shijoni ngjyra të gjalla dhe kontrast të qartë me një ekran që i bën ngjyrat të shfaqen
  Porta LAN me tel - Përdorni portën LAN të stacionit kur luani në modalitetin TV për një lidhje interneti me tela
  64 GB memorie të brendshme - Ruani lojërat në sistemin tuaj me 64 GB hapësirë ​​të brendshme
  Audio i përmirësuar – Shijoni tingullin e përmirësuar nga altoparlantët në bord të sistemit kur luani në modalitetet Handheld dhe Tabela.
  Mbështetje e gjerë e rregullueshme - këndoni lirshëm bazën e gjerë dhe të rregullueshme të sistemit për shikim të rehatshëm në modalitetin "Tavolinë". Nintendo Switch – Modeli OLED mbështet të gjithë kontrollorët Joy-Con dhe softuerin Nintendo Switch
  419.99469.99
 • Nintendo Switch Neon Console & Mario Kart 8 Deluxe Bundle

  Data e publikimit: 22 nëntor 2021.
  Për një kohë të kufizuar, merrni një paketë speciale të Nintendo Switch me Mario Kart 8 Deluxe dhe një anëtarësim 3 mujor në Nintendo Switch në internet. Mario Kart 8 Deluxe është një kod shkarkimi dixhital, kërkohet akses në internet për ta shkarkuar. Ju lutemi vini re, Nintendo Switch Online është një produkt i rinovimit të abonimit.
  
  Pavarësisht nëse jeni duke garuar me familjen tuaj në ekranin e madh në dhomën tuaj të ndenjes, duke luajtur në park ose duke vizituar shtëpinë e një shoku, Nintendo Switch ju lejon të luani Mario Kart si të doni!
  
  Deri në tetë lojtarë mund të lidhen për argëtim lokal me shumë lojtarë nëpërmjet Wireless Play. Nëse jeni duke luajtur në modalitetin e televizorit ose në modalitetin e tavolinës, deri në katër lojtarë mund të shijojnë multiplayer me ekran të ndarë!
  
  Ju gjithashtu mund të sfidoni vrapues nga e gjithë bota! Deri në 12 lojtarë mund të marrin pjesë në garat në internet dhe dy lojtarë lokalë madje mund të luajnë online së bashku nga i njëjti Nintendo Switch.
  
  Tre mënyra të luajtjes: modaliteti televiziv - Mblidhuni rreth një ekrani të madh dhe shijoni lojërat me një turmë. Modaliteti i tavolinës - Ndani ekranin, ndani argëtimin. Modaliteti i dorës - Mbani një ekran të madh e të bukur kudo që të shkoni.
  
  Përfshirë kopjen e shkarkimit dixhital të Mario Kart 8 Deluxe.
  Koha e karikimit 3 orë dhe jeta e baterisë është deri në 9 orë kur është plotësisht e karikuar.
  Për moshat 3 vjeç e lart.
  Garancia e prodhuesit 1 vit.
  389.99419.99
 • Nintendo Switch – OLED Model w/ Neon Red & Neon Blue Joy-Con

   

  • 7-inch OLED screen – Enjoy vivid colors and crisp contrast with a screen that makes colors pop
  • Wired LAN port – Use the dock’s LAN port when playing in TV mode for a wired internet connection
  • 64 GB internal storage – Save games to your system with 64 GB of internal storage
  • Enhanced audio – Enjoy enhanced sound from the system’s onboard speakers when playing in Handheld and Tabletop modes.
  • Wide adjustable stand – Freely angle the system’s wide, adjustable stand for comfortable viewing in Tabletop mode. Nintendo Switch – OLED Model supports all Joy-Con controllers and Nintendo Switch software
  419.99469.99

Kategoritë