fbpx
 • Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker | 16W Power

  6971408153473

  Tingull 16W me cilësi të lartë
  Dalje e jashtëzakonshme e zërit, tingull i fuqishëm në të gjitha drejtimet
  Modalitetet e dyfishta të zërit
  Bas Normal & Deep, dy mënyra për të përshtatur përvojën tuaj të zërit.
  Tingulli i fuqisë me rreze të plotë
  Dizajnuar në mënyrë unike për t'ju dhënë një përvojë mahnitëse të plotë të zërit
  Bluetooth5.0 - Lidhje e qëndrueshme
  Bluetooth 5.0 ofron opsionin më të fundit të lidhjes për lidhje më të qëndrueshme dhe diapazon më të mirë, shijoni ritmet tuaja të preferuara edhe në distancë.
  IPX7 I papërshkueshëm nga uji
  Struktura e papërshkueshme nga uji e bërë nga materiale të qëndrueshme i lejon altoparlantit të përballojë lehtësisht motin me shi dhe spërkatjet e ujit.
  Lehtë për t'u mbajtur - Shtoni një kolonë zanore në jetën tuaj
  Dizajni i lëvizshëm kompakt dhe shiriti i përshtatshëm me unazë e bën të lehtë sjelljen e ritmit kudo që të shkoni. Zgjidhni midis një ngjyre të sofistikuar të zezë ose blu.
  Karikoni një herë, dëgjoni për 13 orë
  Vallëzoni natën vonë me baterinë 2600 mAh me kapacitet të lartë dhe mbani ritmin për orë të tëra
  Mikrofon i integruar – Telefonata pa duar me një buton
  Shijoni një përvojë më të përshtatshme telefonimi pa duar.
  SPECIFIKIMET
  
  Lidhshmëria
  Bluetooth/ 3,5 mm AUX IN
  Fuqia e vlerësuar e daljes
  2×8W (@1KHz THD=1%)
  Raporti sinjal-zhurmë
  70dB
  Lidhja TWS
  Po (≤5 m)
  I papërshkueshëm nga uji
  IPX7
  Koha e karikimit të baterisë
  4 ore
  Koha e riprodhimit
  Përafërsisht. 13 orë (në 50% volum)
  Versioni Bluetooth
  5.0
  Gama e frekuencës
  80 Hz deri në 20 KHz
  Rezistenca e vlerësuar
  4 Ω
  Distanca e transmetimit
  15 m
  Bateria
  Litium-jon, 3.7 V, 2600 mAh
  Hyrja e vlerësuar
  5V 1A
  Dimensionet e produktit
  W 21,3* D 7,4 * Lartë 7,4 cm
 • Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker 16W

  6971408153459

  Tingull 16W me cilësi të lartë
  Dalje e jashtëzakonshme e zërit, tingull i fuqishëm në të gjitha drejtimet
  Modalitetet e dyfishta të zërit
  Bas Normal & Deep, dy mënyra për të përshtatur përvojën tuaj të zërit.
  Tingulli i fuqisë me rreze të plotë
  Dizajnuar në mënyrë unike për t'ju dhënë një përvojë mahnitëse të plotë të zërit
  Bluetooth5.0 - Lidhje e qëndrueshme
  Bluetooth 5.0 ofron opsionin më të fundit të lidhjes për lidhje më të qëndrueshme dhe diapazon më të mirë, shijoni ritmet tuaja të preferuara edhe në distancë.
  IPX7 I papërshkueshëm nga uji
  Struktura e papërshkueshme nga uji e bërë nga materiale të qëndrueshme i lejon altoparlantit të përballojë lehtësisht motin me shi dhe spërkatjet e ujit.
  Lehtë për t'u mbajtur - Shtoni një kolonë zanore në jetën tuaj
  Dizajni i lëvizshëm kompakt dhe shiriti i përshtatshëm me unazë e bën të lehtë sjelljen e ritmit kudo që të shkoni. Zgjidhni midis një ngjyre të sofistikuar të zezë ose blu.
  Karikoni një herë, dëgjoni për 13 orë
  Vallëzoni natën vonë me baterinë 2600 mAh me kapacitet të lartë dhe mbani ritmin për orë të tëra
  Mikrofon i integruar – Telefonata pa duar me një buton
  Shijoni një përvojë më të përshtatshme telefonimi pa duar.
  SPECIFIKIMET
  
  Lidhshmëria
  Bluetooth/ 3,5 mm AUX IN
  Fuqia e vlerësuar e daljes
  2×8W (@1KHz THD=1%)
  Raporti sinjal-zhurmë
  70dB
  Lidhja TWS
  Po (≤5 m)
  I papërshkueshëm nga uji
  IPX7
  Koha e karikimit të baterisë
  4 ore
  Koha e riprodhimit
  Përafërsisht. 13 orë (në 50% volum)
  Versioni Bluetooth
  5.0
  Gama e frekuencës
  80 Hz deri në 20 KHz
  Rezistenca e vlerësuar
  4 Ω
  Distanca e transmetimit
  15 m
  Bateria
  Litium-jon, 3.7 V, 2600 mAh
  Hyrja e vlerësuar
  5V 1A
  Dimensionet e produktit
  W 21,3* D 7,4 * Lartë 7,4 cm

Kategoritë