• Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″ FullHD

  Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″ FullHD, up to 75 Hz for office use

  27 inch – FullHD Monitor – Up to 75 Hz – 6ms GTG – 178° viewing angle – Slim bezels – Low weight – Low blue light – Monitor adjustment – HDMI/VGA

  Xiaomi has got us used to having office and gaming monitors for everyone. The new Xiaomi Mi Desktop Monitor belongs to the first group, a 27-inchFullHD resolution panel that will give you a refresh rate of 60Hz and, if you overclock it, up to 75Hz frequency response. Its resolution will display everything in sharp detail and with 100% sRGB colour gamut, so you’ll see clear, vivid colours. All this with a response time of 6 ms (Grey-to-Grey). This tells you the seconds in which a pixel changes from one colour to another.

  Wide viewing angle

  You can watch from either side of the screen thanks to its ultra-wide 178° viewing angle and pure, transparent colour gamut with superior light transmission. No matter which part of the front or side of the panel you’re on, you’ll be able to see images with great fidelity.

  Slim display for a simple model

  At just 7.5mm thick, the new Xiaomi Mi Desktop Monitor has a very thin display. And with reduced bezels, it improves visual range and offers superior immersion. Its flexible angle adjustment will allow you to adapt it to how you are sitting so you can find the most comfortable place. On the back you will have a power button that will also allow you to control the menus. Finally, you can connect it in multiple ways to your PC regardless of whether your tower is modern or old, because it has HDMI and VGA connections.

  Your eyes will be at rest

  Do you spend hours working in front of the screen? The new Xiaomi Mi Desktop Monitor comes with a low blue light mode, so you can spend a long time in front of the screen and without your eyes getting tired quickly. This technology is certified by TÜV Rheinland.

  Technical specifications Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″ FullHD:

  • Brand: Xiaomi Mi
  • Model: Desktop Monitor
  • Reference: BHR4975EU
  • Panel:
   • FullHD resolution (1920x1080px
   • Maximum refresh rate: 75 Hz
   • Recommended refresh rate: 60 Hz
   • Response time: 6ms (GTG)
   • Dimensions: 685.98 mm (diagonal)
   • Viewing angle 178º
   • Viewing ratio: 16: 9
   • Brightness: 300 cd / m2 (typical)
   • Contrast ratio: 1000: 1 (typical)
   • Dot pitch: 0.3114×0.3114mm
   • Colours: 16.7 million
   • Panel: 8-bit native
  • Functions:
   • Control button on the back
   • Flexible monitor adjustment
   • Low blue light mode (certified by TÜV Rheinland)
  • Interface:
   • HDMI 1.4
   • VGA
   • 3.5mm headphone jack
   • Power connection
  • Temperature of use: 0º ~ 50ºC
  • Humidity of use: 20% -90% RH
  • Atmospheric pressure: 86-106 kPa
  • Power:
   • Power of use: 24W (Max)
   • Input current: 12V-2A
  • Dimensions and weight:
   • Dimensions: 61.32 x 20.53 x 47.6 cm
   • Weight: 4.3 Kg

  What’s in the box:

  • 1 x Xiaomi Mi Desktop Monitor 27″ FullHD
  • 1 x Base
  • 1 x Hitch
  • 1 x EU Power Adapter
  • 1 x HDMI Cable
  • 1 x Manual
  189.99219.99
 • SAMSUNG 24-Inch CRG5 165Hz Curved Gaming Monitor (LC24RG50FQNXZA) Computer Monitor, 1920 x 1080p Resolution, 4ms Response, FreeSync, Game Mode, HDMI

  me monitorin e lojrave të lakuar 24 inç me një lakim 1800R në industri.
  144HZ REFRESH RATE ju vë përpara, edhe në lojërat më të vështira
  S'KA MORE SHUMP CHOPPY GAME PLAY pasi AMD Radeon FreeSync praktikisht eliminon lotët e imazhit për lojëra jashtëzakonisht të qetë dhe me veprim të shpejtë
  WHOPING 3000: 1 CONTRAST RATIO me panel të avancuar VA ju lejon të shihni armiq, edhe në skena më të errëta me saktësi më të madhe
  EASIER ON SYES me Eye Saver Mode për të zvogëluar emetimet e dritës blu. Dimensionet e produktit pa stendë-21.5 x 12.8 x 3.5 inç
 • SAMSUNG Odyssey G5 Series 32-Inch WQHD (2560×1440) Gaming Monitor, 144Hz, Curved, 1ms, HDMI, Display Port, FreeSync Premium (LC32G55TQWNXZA)

  Zhytje e pakrahasueshme: Futeni kokën në lojë me panelin 1000R të Odyssey, i cili përputhet me lakimin e syrit të njeriut për zhytje maksimale dhe tendosje minimale të syve
  WQHD STRNING: Bota juaj e lojërave, tani jashtëzakonisht e gjallë. Rezolucioni WQHD i paketuar me 1.7 herë densitetin e pikselit të Full HD, krenohet me imazhe tepër të detajuara dhe të qarta. Përjetoni një pamje më të plotë me më shumë hapësirë ​​për të ndërmarrë të gjitha veprimet | Temperatura e funksionimit: 10 ~ 40
  SHPATERNDARJA E SHPREHJES 144Hz: Më shumë se dyfishi i prodhimit tuaj potencial të kornizës, me Odyssey G5. Me një normë super të qetë freskimi 144hz, nuk do të dëshironi të ktheheni kurrë në një ekran tradicional
  KOHEST E PPRGJEGJSIS F Sms SHPEJT 1 1ms 1ms: Një pjesë e sekondës mund të jetë ndryshimi midis shkatërrimit tuaj, ose atij të armikut tuaj. Me kohën e përgjigjes gri në gri të Odyssey 1ms, mund të jeni i sigurt që po merrni informacion sa më shpejt që të jetë e mundur teknologjikisht
  AMD FREESYNC PREMIUM: Një lojë e qetë e lehtë. AMD FreeSync Premium përmban teknologji adaptive të sinkronizimit e cila zvogëlon grisjen e ekranit, belbëzimin dhe vonesën e hyrjes. Kompensimi i ulët i kornizës siguron që çdo skenë të rrjedhë pa probleme
  Grafika frymëzuese me HDR10: Një kaleidoskop hije sjell skena lojërash në jetë më gjallëruese se kurrë më parë. Zbuloni sekretet që fshihen në hije me zezakë të errët të thellë, të bardhë të ndritshëm dhe rezolucion jashtëzakonisht të detajuar
  389.00399.00
 • Monitor Asus ROG STRIX XG43V

  ROG Strix XG43V Super Ultra-Wide HDR Gaming Monitor — 43-inch 32:10 (3840 x 1200), 120Hz, FreeSync™ 2 HDR, DisplayHDR™ 400, DCI-P3 90%, Shadow Boost

  • 43-inch 32:10 (3840 x 1200) super ultra-wide HDR gaming monitor with 120Hz refresh rate for super-smooth gaming visuals
  • High Dynamic Range (HDR) technology with DCI-P3 90% professional color gamut delivers contrast and color performance that meets DisplayHDR™ 400 certification
  • FreeSync™ Premium Pro provides the true HDR gaming experience: a combination of smooth gaming at peak performance and exceptional high dynamic range visuals while still maintaining low latency.
  • Multiple HDR modes allows users to adjust settings based on usage such as gaming, content creation or video display
  • Shadow Boost enhances image details in dark areas, brightening scenes without over-exposing bright areas
  • Supports both Adaptive-Sync with NVIDIA GeForce* graphics cards and FreeSync with AMD Radeon graphics cards *Compatible with NVIDIA GeForce GTX 10 series, GTX 16 series, RTX 20 series and newer graphics cards
  • Full HD(1920 X 1080)@120Hz output on PS5& Xbox Series X/S
  799.991,099.99

  Monitor Asus ROG STRIX XG43V

  799.991,099.99
 • Xiaomi Mi Desktop Monitor 1C LED IPS FullHD 23.8 ″

  • 23.8 ”IPS screen
  • FHD resolution (1920 × 1080 px)
  • Refresh rate 60Hz
  • Contrast 1000: 1
  • Brightness 250 cdd / m²
  • 178º viewing angle
  • Low intensity blue light
  • Adjustable base
  • 1xHDMI 1.4
  • 1xVGA
  • Weight: 2.7Kg
  • Dimensions: 53.92 × 18.12 × 41.95 cm

   

  • Box contents
  • 1xMi Desktop Monitor 23.8 ”
  • 1x HDMI cable
  • 1x Power adapter
  • 1x Wall adapter
  • 1x screwdriver
  • 1xBase
  • 1x Bag of Screws
  • 1x User Manual
 • SAMSUNG 27-Inch CRG5 240Hz Curved Gaming Monitor

  • SAMSUNG’S FIRST 240HZ CURVED GAMING MONITOR virtually eliminates input lag, helping you to react with lightning quickness through an immersive curved screen
  • G-SYNC COMPATIBLE MONITOR demolishes image tears, stuttering and screen-lag for exceptionally smooth gaming
  • DEEPLY ROUNDED 1500R CURVED SCREEN wraps around your field of vision. Brightness (Typical)- 300cd/m2. Peak Brightness (Typical)- 300cd/m2. Brightness (Min) – 250cd/m2
  • 3000:1 CONTRAST RATIO lets you see enemies with greater clarity, even in darker scenes. Viewing Angle 178 Degree Horizontal and 178 Degree Vertical
  • CONNECT MULTIPLE INPUT SOURCES thru HDMI 2.0 (compatible with PS4 and Xbox) and display port
  • MULTIPLE GAME MODES optimally adjust black gamma levels, contrast, sharpness and color for virtually any game genre
  299.99329.99
 • Samsung C24F390FHU 24″ Full HD Curved Monitor

  • 24 Inch Screen size
  • 1920 x 1080 Full HD Resolution
  • Ports – HDMI VGA
  • Freesync
  • 16:9 Aspect Ratio
  • Refresh Rates – 60 Hz
  • Curved screen
  • 4 MS Response Time
  139.99159.99

Kategoritë