• Xiaomi Mi Pro 2 Mercedes-AMG Petronas F1 Electric Scooter European Version

  • Inspired by the Mercedes-AMG Petronas F1 Team
  • Featured with powerful 300W motor with maximum power of 600W
  • Can handle 20% slopes
  • Maximum speed of 25 km/h
  • Equipped with shock absorbing pneumatic tires
  • Can travel 45 km on one charge
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P white

  6934177715563

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P vjen me një thithje të fuqishme 2100Pa dhe motor të nivelit të lartë pa furça për të pastruar pluhurin dhe mbeturinat në një kohë të shkurtër. Kjo veçori e shoqëruar me baterinë 3200 mAh e bën jetën tuaj më të lehtë.
  
  Funksioni fshirjeje dhe pastrimi 2 në 1
  Thithje e fuqishme 2100 Pa
  Motor pa furçë të nivelit të lartë
  Hartë dhe planifikim inteligjent i rrugës
  Rimbushje dhe rifillim automatik
  12 sensorë kontrolli me precizion të lartë
  Bateri 3200 mAh
  Hartë dhe planifikim inteligjent i rrugës
  
  Sistemi i ri i navigimit me lazer LDS funksionon me një algoritëm të përmirësuar SLAM për hartëzimin në kohë reale, shpejtësi më të shpejtë, saktësi më të lartë dhe gamë më të gjatë skanimi. Roboti merret me zgjuarsi me mjedise të ndërlikuara dhe skanon të gjithë dyshemenë me përpikëri.
  
  Dizajn profesional i rrugës së pastrimit
  
  Roboti vjen me një shteg pastrimi të projektuar me kujdes për mënyrën e fshirjes dhe pastrimit të krijuar për çdo shtëpi. Mund të simulojë efektin e pastrimit manual me fshirje të përsëritur me drejtim të dyfishtë për një pastrim intensiv të thellë të njollave në dysheme.
  
  Sensorë me precizion të lartë
  
  12 grupet e sensorëve me precizion të lartë ndihmojnë në një përshkrim të saktë të mjedisit. Mundësuar nga një sensor kundër përplasjes dhe rënies, pajisja bën navigim të saktë, kalon pengesat deri në 2 cm lartësi, shmang çdo rënie nga shkallët dhe ndjen në mënyrë inteligjente mjedisin përreth.
  
  Depozita e ujit të kontrolluar elektronikisht inteligjente
  
  E krijuar me një pompë të kontrolluar elektronikisht, ajo vjen me 3 marshe të mënyrave të shpërndarjes së ujit dhe mekanizëm për parandalimin e bllokimit të ujit. Zgjidhni mënyrat bazuar në intensitetin e pastrimit dhe llojin e dyshemesë që dëshironi të pastroni.
  
  Planifikimi dinamik i rrugës
  
  Planifikimi dinamik i rrugës ndihmon në ndjekjen e shtigjeve të ndryshme për mënyra të ndryshme. Gjithashtu, pajisja mund të shkojë automatikisht në pikën e saj të karikimit dhe të rifillojë pastrimin nga pika e ndërprerjes, nëse ndonjëherë i mbaron bateria në mes të rrugës.
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P Black

  6934177715556

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop P vjen me një thithje të fuqishme 2100Pa dhe motor të nivelit të lartë pa furça për të pastruar pluhurin dhe mbeturinat në një kohë të shkurtër. Kjo veçori e shoqëruar me baterinë 3200 mAh e bën jetën tuaj më të lehtë.
  
  Funksioni fshirjeje dhe pastrimi 2 në 1
  Thithje e fuqishme 2100 Pa
  Motor pa furçë të nivelit të lartë
  Hartë dhe planifikim inteligjent i rrugës
  Rimbushje dhe rifillim automatik
  12 sensorë kontrolli me precizion të lartë
  Bateri 3200 mAh
  Hartë dhe planifikim inteligjent i rrugës
  
  Sistemi i ri i navigimit me lazer LDS funksionon me një algoritëm të përmirësuar SLAM për hartëzimin në kohë reale, shpejtësi më të shpejtë, saktësi më të lartë dhe gamë më të gjatë skanimi. Roboti merret me zgjuarsi me mjedise të ndërlikuara dhe skanon të gjithë dyshemenë me përpikëri.
  
  Dizajn profesional i rrugës së pastrimit
  
  Roboti vjen me një shteg pastrimi të projektuar me kujdes për mënyrën e fshirjes dhe pastrimit të krijuar për çdo shtëpi. Mund të simulojë efektin e pastrimit manual me fshirje të përsëritur me drejtim të dyfishtë për një pastrim intensiv të thellë të njollave në dysheme.
  
  Sensorë me precizion të lartë
  
  12 grupet e sensorëve me precizion të lartë ndihmojnë në një përshkrim të saktë të mjedisit. Mundësuar nga një sensor kundër përplasjes dhe rënies, pajisja bën navigim të saktë, kalon pengesat deri në 2 cm lartësi, shmang çdo rënie nga shkallët dhe ndjen në mënyrë inteligjente mjedisin përreth.
  
  Depozita e ujit të kontrolluar elektronikisht inteligjente
  
  E krijuar me një pompë të kontrolluar elektronikisht, ajo vjen me 3 marshe të mënyrave të shpërndarjes së ujit dhe mekanizëm për parandalimin e bllokimit të ujit. Zgjidhni mënyrat bazuar në intensitetin e pastrimit dhe llojin e dyshemesë që dëshironi të pastroni.
  
  Planifikimi dinamik i rrugës
  
  Planifikimi dinamik i rrugës ndihmon në ndjekjen e shtigjeve të ndryshme për mënyra të ndryshme. Gjithashtu, pajisja mund të shkojë automatikisht në pikën e saj të karikimit dhe të rifillojë pastrimin nga pika e ndërprerjes, nëse ndonjëherë i mbaron bateria në mes të rrugës.
  349.99399.99
 • Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop

  6934177713361

  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential është një kombinim unik i një fshesë me korrent robotik dhe një leckë në të njëjtën kohë. Hiqni qafe 2 punët e papëlqyeshme të punëve të shtëpisë menjëherë!
  
  Lundron duke përdorur 2 kamera
  Fuqia e madhe thithëse 2500 Pa
  Lejon pastrimin dhe fshirjen në të njëjtën kohë
  Përdoret në 7 sensorë të ndryshëm
  Rrota e vogël rrotulluese
  Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential përdor një rrugë të llogaritur nga algoritme të avancuara vSLAM dhe optimizon rrugën e pastrimit në mënyrë që të mos humbasë asgjë dhe në të njëjtën kohë të mos humbasë kohë. Përveç kamerave, fshesa me korrent mbështetet në 7 sensorë të ndryshëm. Ai monitoron rënien nga shkallët, një distancë të sigurt nga muri ose pozicionin e stacionit të karikimit, në të cilin hyn automatikisht në rast të një baterie të ulët.
  
  Performanca e duhur
  
  Kjo fshesë me korrent robotik ka një fuqi thithëse deri në 2500 Pa. Kështu, ajo është në gjendje të thithë thërrimet, qimet e kafshëve shtëpiake dhe pluhurin e vogël, si në dysheme të forta ashtu edhe në qilima. Një rezultat jashtëzakonisht i saktë i fshesë me korrent sigurohet nga një furçë rrotulluese anësore e cila fshin papastërtitë edhe nga qoshet dhe skajet e ndryshme. Pluhuri ruhet në një rezervuar 600 ml, i cili është i pajisur me një filtër HEPA që lahet.
 • Xiaomi Mi Ionic Hair Dryer

  6934177707667

  Tharëse flokësh Xiaomi Mi Tharëse flokësh 1800w me Diffuser Magnetic
  1. Ka disa mënyra që mund të ndërrohen lehtësisht nga një dorë edhe gjatë procesit të tharjes. Mund të përdoret për tharje konvencionale, rritje të volumit, kaçurrela dhe stilim.
  2. Dizajni i pavarur i kanalit të joneve të ujit, Mos i lëndoni flokët
  Neutralizoni elektricitetin statik, lëmoni ranunculusin e thatë, rimbushni lagështinë, elastike pa nyje, përmirësoni shkëlqimin, të shndritshëm dhe elastik
  3. Kjo tharëse flokësh është absolutisht e sigurt për shëndetin e flokëve tuaj. Me kusht që t'i thani flokët në një distancë prej 15 cm, nuk do të dëmtojë dhe nuk do t'i thajë ato.
  4 Teli pranë dorezës është i mbrojtur në mënyrë të besueshme nga kërrusjet dhe frakturat e mundshme.
  5. Portativ, i cili ju lejon ta merrni me vete në pushime, në pushime dhe udhëtime të tjera të ndryshme.
  6. Tensioni nominal: 220V
  7. Frekuenca e vlerësuar: 50 Hz
  8. Fuqia e vlerësuar: 1800W
  9. Ingranazhet e temperaturës së erës: ajri i nxehtë, era e qarkullimit të nxehtë dhe e ftohtë, era e ftohtë
  10. Pesha neto e produktit: 547 g (përfshirë grykën e erës)
  11. Funksioni i kujdesit të flokëve: kujdesi për flokët me jon të ujit
  12. Gjatësia e kordonit të rrymës: 1.7 metra
 • Xiaomi Mi Portable Bluetooth Speaker | 16W Power

  6971408153473

  Tingull 16W me cilësi të lartë
  Dalje e jashtëzakonshme e zërit, tingull i fuqishëm në të gjitha drejtimet
  Modalitetet e dyfishta të zërit
  Bas Normal & Deep, dy mënyra për të përshtatur përvojën tuaj të zërit.
  Tingulli i fuqisë me rreze të plotë
  Dizajnuar në mënyrë unike për t'ju dhënë një përvojë mahnitëse të plotë të zërit
  Bluetooth5.0 - Lidhje e qëndrueshme
  Bluetooth 5.0 ofron opsionin më të fundit të lidhjes për lidhje më të qëndrueshme dhe diapazon më të mirë, shijoni ritmet tuaja të preferuara edhe në distancë.
  IPX7 I papërshkueshëm nga uji
  Struktura e papërshkueshme nga uji e bërë nga materiale të qëndrueshme i lejon altoparlantit të përballojë lehtësisht motin me shi dhe spërkatjet e ujit.
  Lehtë për t'u mbajtur - Shtoni një kolonë zanore në jetën tuaj
  Dizajni i lëvizshëm kompakt dhe shiriti i përshtatshëm me unazë e bën të lehtë sjelljen e ritmit kudo që të shkoni. Zgjidhni midis një ngjyre të sofistikuar të zezë ose blu.
  Karikoni një herë, dëgjoni për 13 orë
  Vallëzoni natën vonë me baterinë 2600 mAh me kapacitet të lartë dhe mbani ritmin për orë të tëra
  Mikrofon i integruar – Telefonata pa duar me një buton
  Shijoni një përvojë më të përshtatshme telefonimi pa duar.
  SPECIFIKIMET
  
  Lidhshmëria
  Bluetooth/ 3,5 mm AUX IN
  Fuqia e vlerësuar e daljes
  2×8W (@1KHz THD=1%)
  Raporti sinjal-zhurmë
  70dB
  Lidhja TWS
  Po (≤5 m)
  I papërshkueshëm nga uji
  IPX7
  Koha e karikimit të baterisë
  4 ore
  Koha e riprodhimit
  Përafërsisht. 13 orë (në 50% volum)
  Versioni Bluetooth
  5.0
  Gama e frekuencës
  80 Hz deri në 20 KHz
  Rezistenca e vlerësuar
  4 Ω
  Distanca e transmetimit
  15 m
  Bateria
  Litium-jon, 3.7 V, 2600 mAh
  Hyrja e vlerësuar
  5V 1A
  Dimensionet e produktit
  W 21,3* D 7,4 * Lartë 7,4 cm

Kategoritë