fbpx

Console Sony Playstation 5 Digital (modeli i ri)

449.00499.00 (-10%)

In stock

449.00499.00 (-10%)

Përshkrimi

Barcode : 711719577478

 

Memoria : 1 TB

Konsola PS5® nxjerr në pah mundësi të reja lojrash që nuk i kishit parashikuar kurrë.

  • Mbajtëse vertikale shitet veçmas.
  • *KONSOLË PA DISK – Kërkohet një lidhje interneti dhe një llogari për rrjetin PlayStation™
  • Përfshihet vetëm 1 DualSense.

Përjetoni ngarkimin rrufe të shpejtë me një SSD me shpejtësi ultra të lartë, zhytje më të thellë me mbështetje për reagimet haptike, aktivizues adaptues dhe audio 3D** dhe një gjeneratë krejtësisht të re të lojërave të jashtëzakonshme PlayStation®.

Kategoritë

Console Sony Playstation 5 Digital (modeli i ri)

449.00499.00 (-10%)

Shtoje në shportë