fbpx

Console Sony Playstation 5 (modeli i ri)

609.00659.00 (-8%)

In stock

Memoria : 1 TB

Çfarë ka në Kuti

 

Konsolë PlayStation®5
2* Kontrollues pa tel DualSense™
Kabllo karikimi USB DualSense™
Bazë
kabllo HDMI®
Kordoni i rrymës AC
Materiale të printuara

AC power cord
Printed materials

Konsola PS5® nxjerr në pah mundësi të reja lojrash që nuk i kishit parashikuar kurrë.

Përjetoni ngarkimin rrufe të shpejtë me një SSD me shpejtësi ultra të lartë, zhytje më të thellë me mbështetje për reagimet haptike, aktivizues adaptues dhe audio 3D** dhe një gjeneratë krejtësisht të re të lojërave të jashtëzakonshme PlayStation®.

SKU: 71171958137 Categories: , , Tag:

609.00659.00 (-8%)

Përshkrimi

Kategoritë

Console Sony Playstation 5 (modeli i ri)

609.00659.00 (-8%)

Shtoje në shportë