fbpx

Kufje lojrash me valë për PC SteelSeries ARCTIS 9 WIRELESS

199.99

S’ka stok

  • Wireless pa humbje 2,4 GHz për audio pa vonesë të lojërave me besnikëri të lartë në PC dhe PlayStation
  • Bluetooth i njëkohshëm për telefonata, muzikë dhe bisedë VoIP gjatë lojës
  • Mikrofoni i certifikuar nga Discord ofron anulim të zhurmës dhe qartësi natyrale të tingullit
  • Nënshkrimi i tingullit Arctis me kontrollin ChatMix për të dëgjuar çdo detaj për një avantazh audio
  • Jetëgjatësia e baterisë mbi 20 orë për përdorim pa tel
Category:

199.99

Kategoritë

Kufje lojrash me valë për PC SteelSeries ARCTIS 9 WIRELESS

    199.99