fbpx

Kufje Pandora Redragon H350

34.9939.99 (-13%)

In stock

Pandora H350 janë kufje lojrash me ndriçim dinamik RGB, kontrolle in-line, aftësi për të rregulluar volumin dhe mutacionin e mikrofonit. Do t’ju japë tingull 2.0 Surround falë drejtuesve 50 mm dhe basit inteligjent. Jastëkët e rehatshëm të shkumës së kujtesës, të trasha 2 cm, garantojnë përdorim të rehatshëm dhe të përshtatshëm. Ato janë në përputhje me PC dhe tastierë.

34.9939.99 (-13%)

Kategoritë

3

Kufje Pandora Redragon H350

    34.9939.99 (-13%)

    Add to Cart