fbpx

Konzolë Nintendo Switch OLED, e kuqe/e kaltër

429.99

In stock

Ekran OLED 7 inç

– Shijoni ngjyra të gjalla dhe kontrast të qartë me një ekran që i bën ngjyrat të shfaqen Porta LAN me tel

– Përdorni portën LAN të stacionit kur luani në modalitetin TV për një lidhje interneti me tela 64 GB memorie të brendshme

– Ruani lojërat në sistemin tuaj me 64 GB hapësirë ​​të brendshme Audio i përmirësuar

– Shijoni tingullin e përmirësuar nga altoparlantët në bord të sistemit kur luani në modalitetet Handheld dhe Tabela.Mbështetje e gjerë e rregullueshme

– Modeli OLED mbështet të gjithë kontrollorët Joy-Con dhe softuerin Nintendo Switch

429.99

Përshkrimi

Kategoritë

oled

Konzolë Nintendo Switch OLED, e kuqe/e kaltër