fbpx

PLAYSTATION 5 CD LEGO 2K Drive

59.99

In stock

Edicioni Awesome përfshin LEGO® 2K Drive për PS5™ dhe PS4™.

Mirë se vini në Bricklandia, shtëpia e një aventure masive të vozitjes LEGO® në botë. Garoni kudo, luani me këdo, ndërtoni udhëtimet tuaja të ëndrrave dhe mposhtni një grup rivalësh të egër garash për Trofeun e lakmuar të Sky!

EKSPERIENCA E PËRFUNDIMTARE NË NXITJE LEGO
Kthehuni pas timonit dhe përgatituni për tonelata eksplorimesh në botë të hapur dhe gara emocionuese! Merrni modalitetin emocionues të Story, hidhuni në një garë të vetme ose turne të Serisë së Kupës dhe lini mini-lojërat jashtë murit. Zotëroni artin e lëvizjes, nxitjes, kërcimit dhe përdorimit të fuqive për të mposhtur kundërshtarët!

GARA PËR TROFEIN E QIELIT
Modaliteti i historisë ndjek udhëtimin tuaj nga vrapuesi fillestar te kampioni i famshëm ndërsa konkurroni kundër një sërë rivalësh karizmatikë. Me çdo fitore, ju do të ngjiteni në rangun për të përballuar famëkeqin Shadow Z.

EKSPLORIMI I BOTËS SË HAPUR
Bota e gjerë dhe e gjallë e Bricklandia është e juaja për t’u eksploruar sipas dëshirës, ​​plot me karaktere shumëngjyrëshe dhe kërkime të pakëndshme. Zmadhoni fushat e harlisur në trotuarin e Turbo Acres, dilni jashtë rrugës në shkretëtirat e Big Butte County, lundroni nëpër rrugët ujore piktoreske të Prospecto Valley dhe më shumë.

ÇLIRONI KREATIVITETIN TUAJ
Ndërtimi i automjeteve në Garazh është po aq i lehtë sa këputja e tullave së bashku. Ndërtoni makina dhe varka të reja nga e para, modifikoni çdo automjet në koleksionin tuaj ose relaksohuni me ndërtime të drejtuara, më pas merrni krijimin tuaj me makinë!

LUANI BASHKË NË SHTËPI DHE ONLINE
Ecni nëpër Bricklandia në ekranin lokal të ndarë ose bashkohuni me miqtë tuaj të vozitjes në internet!

KA MË TË MËSHTIRËS NË EDICIONIN TË MËSHTIRËS
LEGO 2K Drive Awesome Edition përfshin:
– Qasje e hershme 3 ditore
– Paketa Aquadirt Racer
– Viti 1 Drive Pass: Përfshin paketat e sezonit 1, 2, 3 dhe 4 DLC, Automjetet Awesome Pizza dhe 55. Koha e lëshimit të përmbajtjes së DLC do të zbulohet në një datë të ardhshme.
– Paketa e mrekullueshme e bonusit: Përfshin minifigurën e shoferit të marifeteve Wheelie, automjetin Machio Beast dhe Spoiler Deluxe me helikë.

SKU: 5026555435246 Categories: ,

59.99

Përshkrimi

Kategoritë

PLAYSTATION 5 CD LEGO 2K Drive