fbpx

Tastierë lojrash mekanike Redragon APS TKL K607 RGB Red-Switch

49.99

In stock

Ngjyra: E zezë Numri i çelësave: 87

Çelësat: mekanike

Drita e prapme: RGB LED e pasme

Përmasat: 35.4 x 12.4 x 2.2 cm

Pesha: 628g

49.99

Përshkrimi

Tastiera mekanike e lojrave me tela REDRAGON APS TKL K607 RGB ka gjithçka që ju nevojitet për lojëra. Për shkak të dizajnit të tij të hollë me 87 çelësa të profilit të ulët, ai nuk është vetëm kompakt dhe i rehatshëm për t’u përdorur, por edhe i gjithanshëm për sa i përket personalizimit. Një lidhje e shpejtë USB e bën të lehtë lidhjen me një sërë pajisjesh. Tastiera ka çelësa me ndriçim të pasëm LED RGB që mund të shtojë disa prekje në cilësimet tuaja. Për më shumë siguri, tastiera është rezistente ndaj derdhjeve

TIPARET:Çelësat LED RGB me ndriçim të pasmë me çelës të plotë kundër fantazmave Çelësa të shkëputshëm të profilit të ulët çelës super të hollë, portë USB e veshur me ar, Dizajn rezistent ndaj derdhjeve të lëngshme

SPECIFIKIMET:

Ngjyra: E zezë Numri i çelësave: 87 Çelësat: mekanike Drita e prapme: RGB LED e pasme Përmasat: 35.4 x 12.4 x 2.2 cm Pesha: 628g

 

Kategoritë

Tastierë lojrash mekanike Redragon APS TKL K607 RGB Red-Switch