fbpx

Tastierë mekanike Redragon Kumara K552,e zezë, njëngjyrësh 80%

39.99

S’ka stok

Redragon K552 është një tastierë mekanike dhe kompakte për lojëra, me 87 taste dhe me taste të personalizuara (Blue switch) , ka jetëgjatësi me qëndrueshmëri më të madhe. Gjatë shkrimit dhe lojërave krijohet një tingull me zë të lartë.

39.99

Kategoritë

2

Tastierë mekanike Redragon Kumara K552,e zezë, njëngjyrësh 80%

39.99