fbpx

Mouse Silent Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Edition White

14.99

In stock

6934177715440

Marka: Xiaomi
Modeli: Mi Dual Mode Wireless Mouse Silent Edition
Materiali: Alumini (Strehimi) dhe plastika (Butonat)
Lloji: Laser
Raporti: 125 Hz
Bluetooth: 4.2 LE
Frekuenca e funksionimit: 2.4 GHz
Gama e Bluetooth: 7 metra
Butonat: 5 butona
DPI: 1300 max
Përdorimi: Ambidextrous.
Qëndrueshmëria: 20 milionë klikime.
Bateria: 2 X AA bateri
Sistemi operativ i pajtueshëm: Windows 7/8/10
Përmasat: 112,7 × 62,7 × 36,8 mm
Pesha: 93 gram
Ngjyra: E zezë
Përmbajtja e paketimit:

1 x Mouse me valë Xiaomi Mi me modalitet të dyfishtë, Edicion i heshtur i zi
1 x Marrës miu
1 x Manuali i Përdoruesit
Category:

14.99

Kategoritë

6934177715440

Mouse Silent Xiaomi Mi Dual Mode Wireless Edition White