fbpx

Kufje Lojrash Logitech G435 LIGHTSPEED

89.9999.99 (-10%)

In stock

5099206095007

SKU: 5099206095007 Category:

89.9999.99 (-10%)

Përshkrimi

Kufje lojrash pa tela Logitech G435 Lightspeed Wireless, Mikrofon, E zezë

Kufjet e vogla të lojërave G435 i përshtaten një gamë të gjerë njerëzish, por janë krijuar për lojtarët më të rinj me jastëkë veshësh me shkumë memorie dhe madhësi për madhësi më të vogla koke. Logitech G435 është kufja e parë me lidhje pa tel LIGHTSPEED dhe lidhje Bluetooth me vonesë të ulët, duke ofruar më shumë liri të lojës në PC, telefonat inteligjentë, pajisjet e lojërave Playstation. Me një ndërtim të lehtë, kjo kufje lojrash me valë peshon vetëm 5,8 oz (165 g), duke e bërë të rehatshme për t’u mbajtur gjatë gjithë ditës. Dëgjohuni me zë të lartë dhe qartë falë mikrofonëve të integruar me dy rreze që eliminojnë nevojën për një krah mikrofoni dhe zvogëlojnë zhurmën e sfondit. Kjo kufje e lezetshme dhe shumëngjyrëshe ofron audio të balancuar me kujdes, me besueshmëri të lartë me drejtues 40 mm; pajtueshmëri me Dolby Atmos, Windows Sonic për një përvojë të vërtetë të tingullit rrethues. Nuk ka nevojë ta ndaloni lojën për t’u rimbushur falë baterisë 18 orësh të G435, duke ju lejuar të vazhdoni të luani, të flisni me miqtë dhe të dëgjoni muzikë gjatë gjithë ditës. Pjesët plastike janë bërë nga një plastikë minimale 22% e ricikluar pas konsumit, paketimi i letrës vjen nga pyjet e certifikuara nga FSC, G435 është i certifikuar CarbonNeutral. Një kufizues opsional maksimal i volumit në më pak se 85 decibel mund të aktivizohet për të mbrojtur daullet e veshit gjatë përdorimit të zgjatur.

  • Lidhës: USB
  • Dolby Atmos, Tempest 3D AudioTech & Windows Sonic Spatial Sound
  • Dizajni: Mbi kokë
  • Diametri i shoferit: 40 mm
  • Përgjigja e frekuencës: 20 Hz – 20 kHz
  • Kontrolli i volumit: Po
  • Impedanca: 45 Ω
  • Jastëkët e veshit: Pëlhurë

Kategoritë

Kufje Lojrash Logitech G435 LIGHTSPEED

89.9999.99 (-10%)

Shtoje në shportë