fbpx

Kufje lojërash pa tel Logitech G733 LIGHTSPEED

149.99169.99 (-12%)

S’ka stok

Kufje lojërash pa tel Logitech G733 LIGHTSPEED me shirit koke me pezullim, LIGHTSYNC RGB, teknologji mikrofoni blu VO!CE dhe drejtues audio PRO-G, të lehta, jetëgjatësi baterie 29 orë, rreze 20 m
Rreth këtij artikulli
LIRIA TOTALE ME TELE: Luaj për më gjatë me bateri deri në 29 orë. Transmetimi audio pa tel LIGHTSPEED dhe distanca 20 m ju japin lirinë për të lëvizur. Luaj në stereo në PlayStation 4
LIGHTSYNC RGB LIGHTING: Personalizoni ndriçimin e kufjeve në të gjithë spektrin e plotë, me 16,8 milion ngjyra. Bëni një deklaratë me ndriçimin RGB me dy zona të përparme, duke përfshirë animacionet e paracaktuara
SHIPËR KOKË ME NGJYRËSIM: Ngjyra plotëson komoditetin me shiritin e kokës me pezullim të kthyeshëm të G733, ideal për seanca të gjata të lojës. Nga roza e përshtatshme për femrat tek bluja elektrike, secila ka dizajnin e vet
TEKNOLOGJIA BLUE VO!CE: Shënoni të gjitha shënimet e duhura me mikrofonin e ndashëm të kufjeve dhe teknologjinë e nënshkrimit BLUE VO!CE. Filtrat e avancuar të mikrofonit i japin zërit tuaj një akordim të pasur, të pastër dhe profesional
SHOFERËT PRO-G: Mos humbisni një sinjal me audio plotësisht zhytëse që ju vendos në zemër të veprimit. E ndërtuar me drejtuesit PRO-G, kufjet reduktojnë shtrembërimin për një tingull vazhdimisht të pasur dhe të saktë
KUFJET ME MEMORY FOAM: Harrojeni se po mbani kufje falë jastëkëve të butë me shkumë memorie me dy shtresa. Projektuar për t’u përshtatur dhe konturuar rreth kokës dhe nofullës suaj për rehati më të gjatë

149.99169.99 (-12%)

Kategoritë

1

Kufje lojërash pa tel Logitech G733 LIGHTSPEED

149.99169.99 (-12%)