fbpx

Maus lojërash Logitech G PRO LIGHTSPEED Wireless

108.99119.99 (-9%)

In stock

5099206077355

SKU: 5099206077355 Category:

108.99119.99 (-9%)

Përshkrimi

  • PËRSHKRIM I PRODUKTIT

Maus pa tel Logitech G Pro për lojëra Esports – 16000 dpi, dritat RGB, sensori HERO

Mausi me valë Logitech G Pro është një maus lojrash me performancë të lartë që ofron një lidhje me valë duke përdorur teknologjinë 2,4 GHz. Është projektuar si për përdoruesit e djathtë ashtu edhe për të majtët dhe ka përmasa 6,35 cm x 12,5 cm x 4 cm, me një peshë prej 80 g. Mausi vjen me një marrës me valë (USB) dhe përdor një teknologji optike të zbulimit të lëvizjes me një rezolucion prej 16000 dpi. Mausi pa tel Logitech G Pro ka një kohë përgjigjeje 1 ms, përshpejtim maksimal 40 G dhe mund të lëvizë deri në 400 inç në sekondë. Ai gjithashtu përmban ndërrimin e ndjeshmërisë në kohë reale midis 100 – 16,000 dpi dhe ka një shpejtësi raportimi prej 1000 Hz. Mausi është projektuar për lojëra dhe vjen me butona të programueshëm, memorie flash të integruar, 5 profile, një procesor ARM 32-bit, ndriçim me ngjyra RGB 16.8 milion, ndërprerës DPI, teknologji LIGHTSPEED dhe sensor HERO. Mausi pa tel Logitech G Pro është i pajtueshëm me Google Chrome OS, Microsoft Windows 7 ose version më të ri dhe Apple MacOS X 10.11 ose më të ri. Vjen me një garanci 2-vjeçare nga prodhuesi.

Kategoritë

Maus lojërash Logitech G PRO LIGHTSPEED Wireless

108.99119.99 (-9%)

Shtoje në shportë