fbpx

Maus lojërash Razer DeathAdder Essential

34.99

In stock

Ky maus për lojëra është i dizajnuar për djathtakët. Ka sensor me ndjeshmëri deri në 6400 DPI dhe 5 butona të programueshëm. Frekuenca vepruese është 1000 Hz me reagim ndaj klikimit 1 ms.

34.99

Kategoritë

SYDADDERES_razer_deathadder_essential_gaming_mouse

Maus lojërash Razer DeathAdder Essential