fbpx

Playstation 5 CD Skull and bones Special Day1 Edition

79.99

S’ka stok

PEGI: 18

Zhanër: Aksion aventurë, qitje

RELEASE DATE: 2024

79.99

Përshkrimi

ANGAZHOHET NË LUFTIM TË MODHËSHME DETARE

Lundroni vetëm në detet e paligjshme ose bashkohuni me dy lojtarë të tjerë për të marrë pjesë në kontrata dhe shpërblime të përbashkëta.

PREPORDER BONUS

 

Kategoritë

Playstation 5 CD Skull and bones Special Day1 Edition

79.99