fbpx

Maus lojërash Logitech G403

64.9969.99 (-7%)

In stock

5099206083387

SKU: 5099206083387 Category:

64.9969.99 (-7%)

Përshkrimi

Logitech® G403 HERO Gaming Mouse përmban sensorin e avancuar të gjeneratës së ardhshme HERO 25K për lojën e gjeneratës tjetër. Dizajn i rehatshëm, peshë e lëvizshme dhe gjashtë butona të programueshëm me G HUB.

  • Sensori HERO 25K: Sensori optik i lojrave të gjeneratës së ardhshme, me gjurmim 1: 1, 400+ IPS dhe ndjeshmëri maksimale 100 – 25600 DPI – plus zbutje, filtrim ose përshpejtim zero

  • LIGHTSYNC RGB: Ndriçimi inteligjent me spektër të plotë i përgjigjet veprimit në lojë, audios dhe ngjyrave të ekranit; personalizoni efektet e ndriçimit nga 16,8 milion ngjyra me softuerin e lojrave G HUB dhe sinkronizoni me aksesorët tuaj të tjerë të kompjuterit dhe laptopit Logitech G

  • Rehati dhe qëndrueshmëri e lartë: G403 HERO është projektuar në mënyrë komode për lojëra me një formë të lehtë për t’u kapur dhe kontrolluar, duke përdorur materiale me cilësi të mirë, ndërtim të lehtë (87 g), doreza gome dhe një peshë të lëvizshme prej 10 g.

  • G HUB: Konfiguro 6 butona të programueshëm për të thjeshtuar veprimet në lojë, ndërrimi i DPI-së në lëvizje ju lejon të programoni dhe kaloni midis pesë cilësimeve të ndjeshmërisë nga 100 në 25 600 DPI, kërkon softuerin Logitech G HUB

  • Performanca e avancuar e lojërave: Deri në 8x më shpejt se minjtë USB me kabllo standarde Windows ose Mac me një shpejtësi raportimi 1-ms dhe tendosje të butonit pranveror për përgjigje më të mirë me më pak forcë

  • Sensori i gjeneratës tjetër: I aftë të zbulojë lëvizjet në nivelin nën-mikron, mund të gjurmojë lëvizjen më pak se një e milionta e metrit me saktësi të saktë

Kategoritë

Maus lojërash Logitech G403

64.9969.99 (-7%)

Shtoje në shportë