fbpx

Kufje HyperX Cloud II Wireless

179.99219.99 (-18%)

S’ka stok

HyperX Cloud II Wireless – Gaming Headset for PC, PS4, PS5*, Nintendo Switch, Long Lasting Battery Up to 30 Hours, 7.1 Surround Sound,Detachable Noise Cancelling Microphone, Mic Monitoring, Black/Red
Rreth këtij artikulli
Kufjet e lojërave me valë me jetëgjatësi të gjatë të baterisë, drejtuesit 53 mm japin tingull mbresëlënës
Legjendar HyperX Komfort, HyperX 7.1 Surround-Sound**
Kornizë e fortë alumini
Mikrofon i ndashëm që anulon zhurmën me tregues LED të heshtjes
Monitorimi i integruar i mikrofonit
Ju lutemi përdorni NGENUITY për performancë më të mirë. Instaloni drejtuesin DTS në mënyrë korrekte dhe rinisni kompjuterin përpara përdorimit
Kufjet mund të lëshojnë një tingull të dobët boshe kur nuk luhet asnjë zë. Çdo audio që luhet duhet të mohojë tingullin.

179.99219.99 (-18%)

Përshkrimi

– Gaming Headset for PC, PS4, PS5*, Nintendo Switch

Kategoritë

121212121

Kufje HyperX Cloud II Wireless

179.99219.99 (-18%)